پهپادی که عکس سلفی می گیرد

پهپادی که عکس سلفی می گیرد
نازنین خیر خواه 3 هفته پیش 0نظر
پس از انتشار شایعات درباره گلکسی نوت 5 و گلکسی اس 6 اج پلاس شایعاتی درباره محصول جدید سامسونگ منتشرشده است. این محصول که با گجت های پوشیدنی، موبایل و کامپیوتر تفاوت دارد یک پهپاد است که به جز قابلیت های عکاسی و فیلم برداری قابلیت گرفتن عکس سلفی نیز بر آن افزوده‌شده است.

هرچند که درباره این پهپاد که پهپاد دوربین سلفی نام‌گرفته است اطلاعات دقیقی در دست نیست اما گمان می‌رود که شباهت‌های زیادی با نمونه آخرین پهپاد تولیدشده یعنی پهپاد لیلی داشته باشد.

پهپاد لیلی Lily Drone Camera، پهپادی است که با تقیب کاربر از طریق یک دیسک می‌تواند از کاربر عکاسی و فیلم‌برداری کند. این پهپاد برای شارژ کامل خود به 2 ساعت زمان نیاز دارد و با این شارژ می تواند 20 دقیقه پرواز کند. همچنین این پهپاد ضد آب است و می تواند تا عمق یک متر در آب نفوذ کرده و قابلیتهای خود را حفظ کند.

پهپادی که عکس سلفی می گیرد - تصویر 2

بی شک پهپاد  جدید سامسونگ باید این قابلیت ها را نیز برای خود در نظر گرفته باشد. از آنجا که سامسونگ  همیشه به دنبال نوآوری در محصولات خود بوده باید این ویژگی ها را برای پهپاد جدید خود لحاظ کرده باشد. ساعت‌های هوشمند و هدست های واقعیت مجازی این کمپانی از تلاش‌های این شرکت برای توسعه محصولات آن در حوزه فناوری است. دور از ذهن نیست تا چندی دیگر این شرکت به دلیل استقبال از پهپادها به تولید انواع دیگری از آن پرداخته و به شرکت‌هایی چون سونی، وان پلاس و دیگر تولیدکنندگان بپیوندد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه