نرم‌افزار «عفاف» عرضه شد

نرم‌افزار «عفاف» با هدف بررسی مقوله حجاب از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع) توسط مؤسسه هادیان راهیان نور در دومین نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی عرضه شد.

نرم‌افزار «عفاف» عرضه شد

مدیرمسئول مؤسسه هادیان راهیان نور در رابطه با ارائه این نرم‌افزار قرآنی، گفت: نرم‌افزار «عفاف» با بررسی مقوله حجاب از دیدگاه قرآن و اهل بیت(ع) همراه با مجموعه احادیث و روایات معصومین(ع) در رابطه با مقوله حجاب در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است.
فاطمه کبیری‌نژاد اظهار کرد: احکام علما و مراجع عظام در رابطه با پوشش و حجاب بانوان، حدود حجاب از دیدگاه اسلام و ضرورت چادر به‌ عنوان حجاب برتر از جمله مواردی است که در این نرم‌افزار به بررسی آنها پرداخته شده است.
کبیری‌نژاد عنوان کرد: همچنین این نرم‌افزار دربردارنده مقالاتی در رابطه با عفت و پاکدامنی و راهکارهای توسعه حجاب، حجاب و پوشش از دیدگاه روانشناسان و رابطه حجاب با سلامتی روانی و حجاب از دیدگاه بزرگان، اندیشمندان و هنرمندان است.
وی تصریح کرد: گستره حجاب در ادیان و پوشش مناطق گوناگون و شهرهای مختلف، فرهنگ حجاب در جامعه و خانواده و نقش اعضای خانواده نیز از دیگر مواردی است که در این نرم‌افزار مورد توجه قرارگرفته است.
مدیرمسئول مؤسسه هادیان راهیان نور خاطرنشان کرد: همچنین این نرم‌افزار شامل بانک مقالات و معرفی کتب با عنوان حجاب و عفاف، پرسش و پاسخ و مشاوره با موضوع حجاب است.

دومین نمایشگاه دستاوردهای مؤسسات قرآنی در قالب ۲۰۰ غرفه از ۶ تا ۲۰ بهمن در مجموعه‌ فرهنگی ۱۳ آبان دایر می باشد.

منبع: خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا)

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه