فال روزانه 19 شهریور 1394

فال روزانه 19 شهریور 1394متولدین ماه فروردین

صدای تیک تیک ساعت شما را نگران می کند و دلتان می خواهد شبانه روز بیشتر از 24 ساعت بود تا می توانستید این همه کاری را که باید انجام دهید به نتیجه برسانید. هر چقدر هم که به سختی تلاش کنید یک جایی در روز انگار کارها متوقف می شوند و پیش نمی روند. اصلا نگران نباشید، در بدترین حالت ممکن شما تنها اندکی دیرتر از آنچه که انتظار داشتید به موفقیت خواهید رسید. این توقف کوتاه مدت تنها باعث می شود که آمادگی بیشتری برای پیش روی پیدا کرده و نقشه ها و برنامه هایتان را بار دیگر از نظر بگذرانید و اصلاحات لازم را انجام دهید. این موضوع در نهایت باعث می شود که سرعت پیشرویتان حتی بیشتر از قبل شود.

متولدین ماه اردیبهشت

وقتی به زمان طولانی فکر می کنید که باید صرف کنید تا به نقشه های بزرگی که برای آینده دارید برسید کمی دلسرد می شوید. شما در تلاش های خود برای رسیدن به اهدافتان پشتکار دارید، ولی اکنون باید بیش از هر زمان دیگری برای رسیدن به آنها اراده خود را تقویت کنید. البته کمی وقت برای استراحت را هم در برنامه امروزتان قرار دهید. شما خیلی خوب از اهمیت زیادی که استراحت کردن برایتان دارد آگاه هستید. استراحت کافی باعث می شود ذهنتان خیلی بهتر کار کند. از حالا برای یک آخر هفته لذت بخش برنامه ریزی کنید و نگذارید حتی یک لحظه از وقتتان بیهوده بگذرد. بعد از یک هفته تلاش شما لیاقت یک استراحت حسابی را دارید.

متولدین ماه خرداد

انرژی خود را بیهوده صرف نکنید تا به دیگران ثابت کنید که حق با شما است و ایده های خود را برای آنها توجیه کنید. به جای این کار روی اهداف اصلیتان متمرکز شوید و تا زمانی که پیشرفت را حس نکرده اید دست از تلاش برندارید. وقتی ذهنتان آزاد است و اولویت های خود را می دانید درک این که برای رسیدن به اهدافتان در دراز مدت چه کارهایی باید انجام دهید بسیار آسانتر خواهد شد. امروز ممکن است یک نفر شما را به عنوان ریشه اصلی یکی از معضلات موجود مقصر بداند و این موضوع شما را دچار دردسر کند. کاری به کار دیگران نداشته باشید و تا جای ممکن سعی کنید سرتان به کار خودتان باشد. اگر توانستید امشب حتما با دوستان نزدیکتان دیدار کنید و به گردش بروید.

متولدین ماه تیر

این اواخر ممکن است قولی به کسی داده باشید که فکر می کرده اید از لحاظ کاری به سودتان خواهد بود، ولی امروز به این که کار خوبی کرده باشید شک می کنید. با این حال خیلی خوب میدانید که باید به تعهدات خود عمل کنید حتی اگر از نتایجی که به دست خواهید آورد مطمئن نباشید. خوشبختانه در حال حاضر تردید و دودلی های همیشگیتان در بررسی گزینه های موجود به شما کمک خواهند کرد. این موضوع به شما در یافتن راهی بهتر برای رسیدن به مقصدتان کمک خواهد کرد و از درست بودن راهی که در پیش گرفته اید اطمینان حاصل خواهید کرد. همیشه در زمینه های کاری در نظر گرفتن تمام گزینه های موجود بهترین کار ممکن است.

متولدین ماه مرداد

امروز زندگی به چشمتان همچون مسابقه ای هیجان انگیز است که برای آغاز آن لحظه شماری می کنید. متاسفانه قوانین این مسابقه را هنوز کامل نمی دانید و حریفتان نیز هنوز مشخص نشده است. به نظر می رسد شما همچون دون کیشوت تنها در نبرد با افکار خودتان و دشمنان خیالیتان خواهید بود. چرا سعی می کنید وقتی هیچ مشکلی وجود ندارد در ذهن خودتان مسئله سازی بکنید؟! به جای آنکه به دنبال جنگ و نبرد با دشمنان فرضی باشید انرژی خود را برای به دست آوردن نگرشی مثبت نسبت به آینده صرف کنید. مجردها می توانند این آخر هفته از جذابیت ذاتی خودشان استفاده کنند تا نیمه گمشده خود را بیابند.

متولدین ماه شهریور

امروز خیلی دنبال این نیست که کارهایتان را کامل و بی نقص انجام دهید و تفریح و استراحت برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. ولی دوست ندارید دیگران بدانند حاضرید وجدان کاری خود را کنار بگذارید تا فرصت دیدار با دوستانتان یا رفتن به گردش را از دست ندهید. خوشبختانه شما این فرصت را خواهید داشت تا بی آن که کسی به این موضوع پی ببرد و یا به کارتان لطمه ای وارد شود کمی استراحت به خودتان بدهید. البته بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در کنار رفتن به دنبال رویاهایتان در دسترس باشید تا اگر در محل کارتان به شما نیاز داشتند بتوانند شما را پیدا کنند و در کارتان مشکلی پیش نیاید.

متولدین ماه مهر

امروز زیادی دارید به خودتان سخت می گیرید تا بهترین تاثیر ممکن را روی اطرافیان و همکارانتان بگذارید. فکر می کنید اگر ساعت ها وقت بگذارید و تلاش بیش از حد کنید می توانید روحیه همکاری خود را به دیگران نشان دهید. هر چقدر هم که نیتتان خیر باشد و بخواهید کمک کنید باید یادتان باشد که توانایی های شما حد و مرزی دارد. با وضعیت موجود در محل کارتان مانند یک بازی شطرنج رفتار کنید و به جای آنکه بدون فکر کردن پیش بروید روی هر حرکتی که می خواهید بکنید خوب فکر کنید. برای خودتان هم کمی وقت بگذارید، تمام وقتتان را صرف کار کردن نکنید. یادتان باشد که در مورد دیگران زود قضاوت نکنید.

متولدین ماه آبان

هر چند در ظاهر به نظر می رسد که کارها دارند خوب پیش می روند، در واقع بر خلاف انتظارتان پیشروی بر اساس برنامه ها و حفظ روند همیشگی کارتان کار چندان ساده ای نخواهد بود. خوشبختانه شما بیشتر به فکر نتایجی هستید که در دراز مدت به دست خواهید گرفت و وضعیت فعلی شما را خیلی نگران نمی کند. البته نباید جانب احتیاط را از دست داد و تا جایی که می توانید باید به تجربه ها و آگاهی خود تکیه کنید تا مشکلات موجود را حل کنید. این را هم در نظر داشته باشید که شاید لازم است که در روش کاریتان تغییراتی ایجاد کنید. لازم نیست یک روزه تمام کارهایتان را به انجام برسانید، به خودتان زیادی فشار نیاورید.

متولدین ماه آذر

امروز سرشار از شور زندگی هستید و به هر سو که نگاه می کنید تا هر جا که چشمتان می بیند راه برایتان باز است و هیچ مانعی بر سر راهتان نمی بینید و احساس می کنید که هیچ چیز نمی تواند جلوی شما را بگیرد. ولی خوب بهتر است در این حالت هم احتیاط کنید، زیرا ممکن است آنقدر هیجان زده باشید و به خودتان اطمینان داشته باشید که برخی چیزها را هر چقدر هم که واضح باشند نبینید. شاید حتی فکر کنید که قوانین برای دیگران ساخته شده اند و شما یک استثنا هستید. ولی این توهمی بیش نیست و اگر بخواهید با این تفکرات پیش بروید سرتان به سنگ خواهد خورد. برای خودتان حد و مرز تعیین کنید و منطقی باشید.

متولدین ماه دی

یک نفر که سرشار از انرژی است ممکن است امروز برای شما پیشنهادات زیادی داشته باشد، ولی وقتی به طور تنگاتنگ با دیگران کار می کنید باید بهای آن را نیز بپردازید. شاید این شراکت در نگاه اول خیلی وسوسه انگیز به نظر بیاید و احساس کنید که معامله ای دو سر برد است. ولی باید یادتان باشد که قبل از شروع به هر کاری باید اختلاف نظرهای موجود را یافته و حل کنید تا بتوانید به نتایجی خوب برسید و از این تلاش مشترک بهره ببرید. اگر پایه کارتان را خوب بسازید خواهید توانست رابطه ای پایدار داشته باشید که به نفع هر دویتان خواهد بود. امشب بعد از تمام شدن کارهایتان زمانی را هم برای خوشگذرانی و تفریح همراه با عشقتان کنار بگذارید.

متولدین ماه بهمن

در حال حاضر خیلی راحت می توانید رفتارها و کارهایتان را توجیه کنید. اکنون باید تصمیماتی مهم بگیرید و برای گرفتن هترین تصمیم ممکن قبل از هر کاری باید پرونده های مربوط به گذشته را حل کرده و برای همیشه ببندید. امروز تا جایی که می توانید خودتان را درگیر بحث های بی پایانی که هیچ نتیجه ای برایتان به همراه نخواهند داشت نکنید. به احساس و نیازهای درونیتان توجه ویژه ای داشته باشید و هر آنچه که احساس می کنید نیاز دارید را برای خودتان فراهم کنید و کاری را انجام دهید که حس می کنید برایتان بهتر است. شاید انتخاب هایتان خیلی به مذاق دیگران خوش نیایند ولی هوش شما و احساسات درونیتان شما را به راه اشتباه نخواهند کشاند.

متولدین ماه اسفند

شما فکر می کردید که تصویر واضحی از آینده دارید، ولی اتفاقات غیر منتظره ای که پیش می آیند افق های تازه ای را برایتان نمایان می کنند و چیزهایی که از نظرتان مخفی مانده بودند را برایتان ظاهر می کنند. این اواخر جدا کردن رویاهایتان از واقعیت کار سختی بوده است، ولی شما آمادگی لازم را دارید که هر کاری که لازم است را انجام دهید تا در راه درست قرار بگیرید و به حقیقت پی ببرید. از وضعیت موجود بهره ببرید و توهمات و افکار بیهوده را کنار بگذارید و نگرش خود را درست کنید. با یک نفر که مورد قبول و اطمینانتان است در مورد برنامه هایتان صحبت کنید. این مکالمه می تواند به شما آگاهی کافی برای ایجاد تغییرات لازم را بدهد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه