توصیه‌هایی از اینستاگرامرهای معروف برای گرفتن عکس‌ بهتر

توصیه‌هایی از اینستاگرامرهای معروف برای گرفتن عکس‌ بهتر
خاطره فرامرزیها 2 هفته پیش 0نظر
برای افراد غیر مشهور، معروف شدن در اینستاگرام کار ساده‌ای نیست. چطور می‌توان هزاران نفر را به دیدن عکس‌هایمان ترغیب کنیم؟ با هم توصیه‌هایی را از معروف‌ترین اینستاگرمرهایی می‌شنویم که در اینستاگرام هزاران طرفدار دارند.

توصیه‌هایی که شما را به عکاس خوب و مشهور در اینستاگرام تبدیل می‌کنند، در واقع تمریناتی برای گرفتن عکس بهتر و ویرایش آن‌هاست. شما هم با به کارگیری این ترفندها می‌توانید عکس‌های اینستاگرامی خود را بهتر و پر بازدیدتر کنید.

برای یادگیری بهترین ترفندهای عکاسی با موبایل به سراغ سه اینستاگرامر معروف رفته‌ایم که روی هم بیش از 3 میلیون طرفدار دارند. این شما و این بهترین ترفندهای اینستاگرامی:

«زوایای جالب را انتخاب کنید»

کول رایز، طراح آیکون اینستاگرام است. او فیلترهای زیادی را برای اپلیکیشن های مختلف درست کرده و طراح اپلیکیشن ویرایش عکس Litely نیز است. در اینستاگرام، رایز بیش از 900 هزار طرفدار دارد.

به نظر رایز، انتخاب زاویه درست، می‌تواند عکس را کاملاً متفاوت کند.

«نور درست را بشناسید»

توصیه‌هایی از اینستاگرامرهای معروف برای گرفتن عکس‌ بهتر - تصویر 3

استفاده از نور طبیعی در یک عکس می‌تواند خوب یا بد باشد. پس مهم این است که بتوانیم نورسنجی درستی داشته باشیم. اگر عکستان از اشیا و یا از مناظر است و می‌خواهید از اثرات نور بهترین استفاده را ببرید، در مورد نورسنجی اطلاعات کاملی کسب کنید.

کوری استاداچر، که ساکن سیاتل است و 596 هزار نفر طرفدار اینستاگرامی دارد، از دو نکته مهم در زمینه نورسنجی عکس‌های با موبایل یاد می‌کند:

  1. نور شدید، نور مستقیم خورشید است که رنگ‌های طبیعی عکس را از بین می‌برد. هر چه بیشتر به سمت وسط روز می‌رویم، نور هم شدیدتر می‌شود. پس صبح‌ها و عصرها معمولاً بهترین ساعت برای گرفتن عکس‌هایی با نور گرم و مناسب است.
  2. آسمان ابری و گرفته نور را ملایم می‌کند و برای اینکه از سایه‌های که توسط نور شدید درست می‌شود خلاص شوید، بهترین گزینه است.

«عکس بگیرید، عکس بگیرید و باز هم عکس بگیرید»

استاداچر از طرفداران عکاسی تعداد زیاد است. او می‌گوید تا آنجایی که ممکن است عکس بگیرید. «من خودم دوست دارم زیاد عکس بگیرم». در واقع این کار به شما امکانات بیشتری برای انتخاب می‌دهد و تمرینی برای نورسنجی و فوکوس است.

قابلیت عکاسی پشت سرهم آیفون (burst mode) راهی خوبی برای گرفتن تعداد زیادی عکس همزمان است.

«از فیلترهای فیزیکی استفاده کنید»

توصیه‌هایی از اینستاگرامرهای معروف برای گرفتن عکس‌ بهتر - تصویر 5

با اینکه فیلترهای نرم‌افزاری عکس‌های زیبایی را خلق می‌کنند، اما توجه کنید که در اطرافتان هم فیلترهای فیزیکی زیادی وجود دارد که می‌تواند در مقابل لنز دوربین موبایلتان قرار بگیرد و عکس زیبایی را به وجود آورد.

رایز، گاهی عینک آفتابی خود را مقابل دوربین آیفونش می‌گیرد تا آسمان هیجان‌انگیزتری را خلق کند. وی می‌گوید: « این فیلترهای فیزیکی واقعاً انعکاس زیبایی دارند».

«مرتباً از صفحه اینستاگرام افرادی که دوست دارید دیدن کنید»

لیز ایوسن، دارای صفحه @newyorkcity با 1.2 میلیون طرفدار در اینستاگرام است. او می‌گوید: «صفحه اینستاگرام خود را با افرادی که دوستشان دارید، پر کنید.»

یک راه خوب برای این کار این است که به پیشنهادهای اینستاگرام توجه کنید. اینستاگرام بر اساس سلیقه شما و افرادی که طرفدارشان هستید، این پیشنهاد‌ها را به شما می‌دهد.

و مهم‌تر از همه اینکه «در لحظه زندگی کنید و دنیای اطرافتان را به خوبی بنگرید»

توصیه‌هایی از اینستاگرامرهای معروف برای گرفتن عکس‌ بهتر - تصویر 7

شاید به نظر ساده بیاید، اما برای رایز، مهم‌ترین راه برای داشتن طرفدار بیشتر در اینستاگرام، گرفتن عکس‌هایی است که مردم دوست دارند. برای دانستن این موضوع، باید دنیای اطراف خود را تجربه کنید و برای هر ماجراجویی آماده باشید.

اگر همه بعد از چند ساعت پیاده‌روی در یک جنگل خسته می‌شوند، شما چند ساعت دیگر هم راه بروید. نتیجه این تلاش بیشتر این خواهد بود که شما داستان‌های جالب بیشتری برای تعریف کردن دارید.

رایز می‌گوید: «بیرون بروید و یک زندگی فوق‌العاده برای خود رقم بزنید. آن وقت است که می‌توانید یک داستان زیبا تعریف کنید.»

منبع : Business Insider sourceLogo/2015/07/Source-1437989969-business_insider.png
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه