بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند

بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند
خاطره فرامرزیها 3 هفته پیش 0نظر
انجمن طراحان صنعتی آمریکا (IDSA) برندگان مدال طلا و نقره‌ی جایزه جهانی طراحی‌های برتر را معرفی کرد. این جایزه به طراحان و ایده‌هایی تعلق می‌گیرد که بهترین محصول را اعم از محصولات کامپیوتری یا خانگی و یا وسایل نقلیه طراحی کرده‌اند.

از بین 1700 طرح ارسالی، 81 نفر مدال طلا یا نقره‌ی محصول برتر را از آن خود کرده‌اند. هیئتی متشکل از برترین طراحان صنعتی وظیفه انتخاب برندگان را بر عهده داشتند.

البته انجمن طراحی صنعتی آمریکا تنها برندگان مدال برنز را مشخص کرده است و در روز 22 اوت نتیجه نهایی که کدام محصول برنده مدال طلا و کدام یک برنده مدال نقره است را اعلام خواهد کرد.

این شما و این برخی از بهترین محصولات طراحی شده در سال 2015.

بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند - تصویر 2

Cardboard دوربین واقعیت مجازی مقوایی گوگل یک گوشی هوشمند است که به هدست واقعیت مجازی تبدیل می‌شود. Cardboard طراحی ساده و ساختاری کاربر-پسند دارد و به سادگی می‌توان آن را سرهم کرد.

دوچرخه BLACKLINE بخشی از مسابقه طراحی دوچرخه اورگن مانیفست بود و با هدف استفاده شهری طراحی شد. این دوچرخه دارای سرعت بالا، چراغ‌های LED و فرمانی هوشمند است که برای جهت‌یابی با اپلیکیشن گوشی همگام می‌شود.

بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند - تصویر 4

کیف موبایل تاشوی LED سامسونگ، اولین کیف گوشی هوشمند در نوع خود است که پیام‌های ارسالی را بر روی کاور گوشی نشان می‌دهد. وقتی آن را باز می‌کنید صفحه نمایش خارجی خاموش و صفحه نمایش داخلی آن روشن می‌شود. در بالای این کیف موبایل، قسمتی هم برای گذاشتن کارت ویزیت طراحی شده است.

بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند - تصویر 5

سیستم جراحی داوینچی با مدرن‌ترین دانش روباتیک، انقلابی دوباره در جراحی‌های کم تهاجمی ایجاد کرده است. در این روش جراح می‌تواند با به کار بردن یک بازوی مکانیکی، جراحی‌های حساس و دقیق را با بازخوردی فوری انجام دهد.

بهترین محصولاتی که در 2015 طراحی شده‌اند - تصویر 6

قفل هوشمند August با یک اپلیکیشن موبایل جایگزین قفل‌های قدیمی می‌شود. این اپلیکیشن می‌تواند دسترسی مهمان‌ها را افزایش دهد، بازدیدها را ثبت کند و خانه شما را به مکانی امن تبدیل کند.  

Moto Hint موتورولا هدستی است با ترکیب چرم، چوب و پارچه بوم که قابلیت انتقال اخبار، پیام‌ها و فعال‌سازی صوتی تماس‌ها را داراست. به همراه این هدست قابی قابل‌حمل وجود دارد که به عنوان شارژر هم به کار می‌رود.

منبع : Business Insider sourceLogo/2015/07/Source-1437989969-business_insider.png
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه