اولین تصویر واقعی از نکسوس ۵ ال جی لو رفت

اولین تصویر واقعی از نکسوس ۵ ال جی لو رفتنکسوس ۵ ال جی,ویژگیهای نکسوس ۵ ال جی,Nexus5 ال جی

گوشی نکسوس 5 به اسپیکرهای استریو و پورت اتصال USB Type-C مجهز است

 

اولین تصویر واقعی از نکسوس ۵ ال جی لو رفت
این روزها نکسوس های جدید خبر ساز شده اند.پس از انتشار رندر های ۳ بعدی هر دو نسخه نکسوس ۲۰۱۵ ، حالا اولین تصویر واقعی از نکسوس ۵ ساخت ال جی منتشر شده که با رندر های فاش شده از آن نیز همخوانی دارد.


عکس منتشر شده، رنگ سفید بدنه‌ی گوشی نکسوس ۵ را در کنار وجود سنسور اثر انگشت در قسمت پشتی و زیر دوربین را نشان می‌دهد. در شایعات قبلی و همچنین رندرهای مختلفی که از این گوشی منتشر شده بود نیز به وجود این سنسور در بخش پشتی گوشی اشاره شده بود و حالا خود شاهد وجود آن هستیم. مورد دیگری که در گوشی نکسوس ۵ دیده می‌شود، فلاش دوگانه‌ی LED که احتمالا فوکوس لیزری همراه خواهد شد، است که بالای نام تجاری و علامت “Nexus” قرار گرفته است.

 

ویژگیهای نکسوس ۵ ال جی,نکسوس ۵ ال جی,Nexus5 ال جی

سیستم‌عامل Android M به صورت پیش‌فرض بر روی گوشی نکسوس ۵ قرار گرفته است

 

شایعات قبلی نشان می‌دهند که محصول مشترک گوگل و ال‌جی به صفحه‌نمایشی ۵.۲-اینچی، اسپیکرهای استریو و پورت اتصال USB Type-C مجهز خواهد شد. همچنین سیستم‌عامل Android M نیز به صورت پیش‌فرض بر روی این گوشی قرار گرفته و احتمالا پس از عرضه‌ی این گوشی با این سیستم‌عامل، کار عرضه‌ی آن برای سایر محصولات بازار نیز آغاز شود. این سومین باری است که کمپانی LG با همکاری Google، یکی از محصولات سری نکسوس را تولید می‌نماید.

منبع : gadgetnews.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه